- Casio

Дамски аналогов часовник Casio - Casio Collection - LTP-1234PL-7A2VEF
Японски кварцов механизъм
Стъкло изработено от минерал кристал
Корпус от неръждаема стомана
Каишка от естествена кожа
Водоустойчивост 3 BAR - Минимално напръскване с вода
Размер 32mm x 21mm x 7.4mm
Тегло 23g
Гаранция: 2 години
Дамски аналогов часовник Casio - Casio Collection - LTP-1234PL-7A2VEF
Японски кварцов механизъм
Стъкло изработено от минерал кристал
Корпус от неръждаема стомана
Каишка от естествена кожа
Водоустойчивост 3 BAR - Минимално напръскване с вода
Размер 32mm x 21mm x 7.4mm
Тегло 23g
Гаранция: 2 години
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Дамски |
| Пол | Дамски |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Серии | Casio collection |
| Серии | Casio collection |
| Цвят | Черен |
| Цвят | Черен |
| Материал Каишка/Верижка | Кожена |
| Материал Каишка/Верижка | Кожена |
| Форма корпус | Правоъгълен |
| Форма корпус | Правоъгълен |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 3 BAR |
| Водоустойчивост | 3 BAR |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса (mm) | 28 |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Бял |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Не |
| Подсветка | Не |
| Камъни / Кристали | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 8.5 |
| Тегло | 0.00кг |
Дамски аналогов часовник Casio Collection LTP-1234PL-7A2VEF
Този елегантен часовник от колекцията Casio Collection съчетава класически дизайн с надежден кварцов механизъм. Белият циферблат със златни акценти и корпус от неръждаема стомана придават изискан вид, подходящ за всякакви поводи.
Ключови Предимства
- Вечен стил — Белият циферблат със златни детайли се съчетава чудесно както с ежедневно, така и с официално облекло.
- Надежден кварцов механизъм — Осигурява точно времеизмерване с минимална поддръжка.
- Издръжлива конструкция — Корпусът от неръждаема стомана и минералното стъкло предпазват часовника от ежедневно износване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса (mm) | 28 mm |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Бял |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Не |
| Подсветка | Не |
| Камъни / Кристали | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 8.5 mm |
Какво има в кутията
- Часовник Casio LTP-1234PL-7A2VEF
- Оригинална кутия Casio
- Гаранционна карта
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




